„doCOPU vše do latě. Roztančím nejen ta Vaše písmenka.“

„Má velocity elánu je jako hurikán. Znenadání se objeví a plně Vás pohltí.“

„Uvádím věci do trvale udržitelného pohybu.“

„Co můžu napsat zítra, dopíšu ještě dnes.“

A kdo k vám promlouvá...

Maturitu z češtiny a literatury mám, ale vysokou psací jsem neprošla. Knížku jsem také ještě nevydala, ale došuplíčku jsem dle rodičů začala psát snad dříve, než komunikovat se světem.

A teď trochu vážněji. Vystudovala jsem obory se zaměřením na matematiku, ekonomii a informatiku. Od roku 2011 se pohybuji profesionálněji ve světě IT. Do podzimu roku 2016 jsem se zabývala oblastí Quality Assurance (testování se zaměřením na automatizaci). Mimo nezbytných technických znalostí mi má profese dala důraz na pečlivost, kontrolu výsledku a dotahování věcí do konce. Všechny tyto aspekty uplatňuji i při copywriterské práci.

Po nasbírání zahraničních zkušeností jsem se rozhodla pracovat na projektech zaměřených na copywriting a návrhy webových prezentací. Více se můžete dozvědět v sekci Reference. Baví mě pracovat s lidmi a dotahovat jejich kreativní nápady do konce ke spokojenosti všech zúčastněných stran s maximálním možným výsledkem a dobrým pocitem z perfektně odvedené práce. Budu se ráda podílet i na cestě za Vaším snem...

Hanka v odrážkách

  • pohyb - půlmaraton, pole dance, zouk,
  • čísla - matematička se nezapře, google analytics nade vše,
  • písmenka - psaní do šuplíku, rozečtené i 4 knihy zaráz,
  • bloging - nomádí život, písmenkování podruhé,
  • vůně pečení - už nevím, komu bych to nosila,
  • Nový Zéland - můj sen (žádný cíl není tak daleko, abych na něj nedosáhla).